Akademia Europejska dla nauczycieli

W imieniu Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Akademii Europejskiej.

Akademia Europejska jest kursem online, którego celem jest poszerzenie wiedzy osób pracujących z młodzieżą na temat funkcjonowania Unii Europejskiej, w tym podejmowanych przez nią aktualnie działań. Kurs będzie składał się z ośmiu, 90-cio minutowych spotkań on-line, zorganizowanych w okresie wrzesień/październik 2021 – marzec 2022.

Jeżeli warunki epidemiczne pozwolą, jedno ze spotkań Akademii odbędzie się ‘na żywo’ w Warszawie.

Podczas rekrutacji pierwszeństwo będą miały osoby, które zgłaszały chęć udziału podczas edycji 2020/2021 i nie zostały przyjęte z powodu braku miejsc. O zakwalifikowaniu/niezakwalifikowaniu zostaną Państwo poinformowani drogą mailową.

Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 30 czerwca 2021 roku.

Więcej informacji znajduje się również na stronie internetowej Fundacji Schumana lub na stronie Przedstawicielstwa KE w Polsce.

W razie pytań prosimy o kontakt:
Aldona Kuleszka
E-mail: poczta@schuman.pl
Tel. 226217555 (ze względu na sytuację epidemiczną biuro Fundacji Schumana funkcjonuje w ograniczonym zakresie i mogą występować przerwy w dostępie do kontaktu telefonicznego).