II edycja konkursu "Świętokrzyskie wakacje z Syriuszem"

Rozbudzenie zainteresowań historią, tradycjami i walorami turystycznymi regionu oraz promowanie wiedzy o Unii Europejskiej, w tym funkcjonowania instytucji europejskich i wykorzystania funduszy unijnych to główne cele II edycji konkursu „Świętokrzyskie wakacje z Syriuszem”.

Wydarzenie, którego organizatorem jest jedyny w świętokrzyskim punkt EUROPE DIRECT Kielce, skierowane jest do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych zamieszkujących na terenie województwa świętokrzyskiego. Wydarzenie zosało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kielce Bogdana Wenty.

Opis i regulamin konkursu:

Syriusz wyruszył w podróż po województwie świętokrzyskim. Raz w tygodniu odwiedza ciekawe miejsca, zabytki czy instytucje kultury położone na obszarze województwa świętokrzyskiego.
Zabawa potrwa od 12.07.2021 do 31.08.2021. Co tydzień na profilu ED Kielce na Facebooku pojawi się nowe zdjęcie konkursowe. 

Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest:
1/ wskazanie gdzie jest Syriusz,
2/ wskazanie jakie inne miejsca można zobaczyć w danej okolicy.

Bedzie nam bardzo miło za każde polubienie profiu na FB @EDKielce oraz polajkowanie grafiki miejsca, które odwiedził Syriusz.

Nagrodę otrzymają 3 pierwsze osoby, które rozpoznają jakie miejsce odwiedził Syriusz - napiszą je w komentarzu i wskażą inne ciekawe miejsca do zwiedzania w okolicy. Zachęcamy do polubienia strony jak i danej grafiki z Syriuszem.

Ze zwycięzcami Organizator skontaktuje się w wiadomości prywatnej. Pamiętajcie, że możecie wygrać raz, tak aby każdy mógł być obdarowany przez nas upominkami i miał swoją szansę na wygraną.

Podążaj tropem Syriusza, zgaduj gdzie jest i zgarniaj nagrody! Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wakacje z Syriuszem