II Europejska Gra Miejska już 9 maja!

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Europejskiej Gry Miejskiej, która odbędzie się 9 maja.

 

Celem Europejskiej Gry Miejskiej jest popularyzacja wiedzy nt. Unii Europejskiej, funkcjonowania instytucji europejskich i wykorzystania funduszy unijnych w województwie świętokrzyskim. Pozytywne doświadczenia z zeszłorocznej edycji wydarzenia dowodzą, że włączenie społeczności lokalnej w obchody Dnia Europy spotyka się z zainteresowaniem i stanowi inicjatywę wartą kontynuacji. W tym roku na Dzień Europy nakłada się także okrągły, XV jubileusz przystąpienia Polski do struktur Unii Europejskiej.

Zgłoszenia proszę kierować na adres europedirect-kielce@wp.pl. Prosimy o przesłanie na podany adres e-mail skanów  uzupełnionego formularza, oświadczenia opiekuna drużyny wraz z zezwoleniem na publikację wizerunku każdego uczestnika. Oryginały dokumentów proszę dostarczyć w dniu zaplanowanej II Europejskiej Gry Miejskiej na miejsce startu.

W razie pytań prosimy o kontakt z Konsultantem Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Kielce, Panią Karoliną Jagielską, pod nr tel. 609 80 30 20 lub drogą e-mailową k.jagielska@szpp.eu.

 

Pliki do pobrania:

1. Regulamin EGM

2. Oświadczenie opiekuna drużyny

3. Zezwolenie na publikację wizerunku uczestnika

4. Formularz zgłoszeniowy