Relacje Polska - UE

Jesteś członkiem wspólnie.eu, bo interesuje Cię to, co się dzieje w Unii Europejskiej? Zastanawiasz się, jak będzie wyglądała dalsza przyszłość Polski we wspólnej Europie?

 

W ramach Konferencji w sprawie przyszłości Europy Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce i Fundacja Schumana serdecznie zapraszają na spotkanie z prof. dr hab. Danutą Hübner, posłanką do Parlamentu Europejskiego na temat relacji Polski z Unia Europejską.
Spotkanie poprowadzi Łukasz Lipiński, zastępca redaktora naczelnego tygodnika ,,Polityka’'. Porozmawiamy m.in. o tym, jak może wyglądać przyszłość integracji europejskiej, jaką rolę możemy w niej odegrać jako Polska, oraz przed jakimi wyzwaniami związanymi
z członkowstwem w Unii stoi nasze państwo 2022 roku.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 20 stycznia 2022 r. w godz. 15:00-16:00 na platformie Zoom.
Aby wziąć udział:
1. Zarejestruj się na platformie: https://wspolnie.eu/pl/ (dotyczy osób, które nie są jeszcze członkami wspólnie.eu) – to warunek konieczny, aby uczestniczyć w spotkaniu.

2. Zapisz się wydarzenie na platformie wspolnie.eu pod linkiem https://www.together.eu/event/relacje-polska-ue-rozmowa-z-prof-danuta-hubner-2022-01-20-611/register#scrollTop=0

3. Link do spotkania otrzymasz dzień przed wydarzeniem na podany adres e-mail. W razie nieotrzymania linku prosimy o sprawdzenie skrzynki spam i/lub kontakt z organizatorami.

Spotkanie będzie nagrywane i może później zostać opublikowane na stronie internetowej i mediach społecznościowych Biura Parlamentu Europejskiego i Fundacji Schumana. W trakcie wydarzenia zrobimy pamiątkowe zdjęcie w formie zrzutu ekranu.
Pytania prosimy kierować do koordynatorki projektu, Marty Jurczak: m.jurczak@schuman.pl