Spotkanie sieci unijnych

Spotkanie informacyjne sieci unijnych w świętokrzyskim odbędzie się 8 grudnia br.

 

Punkt EUROPE DIRECT Kielce dostrzegając konieczność połączenia wysiłków z innymi sieciami Unii Europejskiej na szczeblu regionalnym wskazuje na podejmowanie i rozwijanie wspólnych działań dla wzmocnienia przekazu. W tym roku odbyło się już kilka rozmów z przedstawicielami tych instytucji, z którymi ustalone pewne działnia. Jednym z nich jest wspólne spotkanie, które poświęcimy dla jenego z nich aby móc dowiedzieć się o jego działaniach skierowanych domieszkańcónaszego województwa. Dlaatego też działając wspólnie z europejskimi sieciami funkcjonującymi w naszym województwie mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie "Europejska sieć przedsiębiorczości w nowej perspektywie".

Nasz gość Ekspert sieci Enterprise Europe Network przedstawi w pierwszej części spotkania swoją ofertę dla firm na lata 2022 - 2025 jak również przedstawi przykłady firm, które odniosły sukces w sieci.
W drugiej części spotkania będziecie Państwo mogli włączyć się w dyskusję z zaproszonymi przedstawicielami sieci europejskiej w regionie. 

Spotkanie odbędzie się w środę 8.12.2021 r. o godz. 17:00 w Pałacyku Zielińskiego przy ulicy Zamkowej 3 w Kielcach.

Ze względu na obecną sytuację uprzejmie prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia:

- telefon: 41 341 50 01

- e-mail: europedirect-kielce@wp.pl


Serdecznie zapraszamy!