Warsztaty Fundacji Schumana "Solidarność ma znaczenie"

Polska Fundacja im. Roberta Schumana pragnie zaprosić Państwa do współpracy przy projekcie pt. “Solidarność ma znaczenie”. W jego ramach organizowane są spotkania lokalne (od 15 do 30 osób), mające formę warsztatów i interaktywnych dyskusji, prowadzone przez współpracujących z Fundacją trenerów i ekspertów. Tematem spotkań są wartości europejskie, polityka spójności oraz obecność Unii Europejskiej w danym regionie. Czas trwania wydarzenia to 90 minut - może ono zostać zorganizowane dla wybranej przez Państwa grupy, lub też mieć charakter bardziej otwarty. 

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. W najbliższym czasie spotkania prowadzone będę z formule zdanej. Jeśli sytuacja epidemiologiczna ulegnie poprawie, możliwe będzie zorganizowanie warsztatu w sposób stacjonarny. Od Partnerów oczekujemy działań związanych z rekrutacją uczestników i promocją wydarzenia. W przypadku, gdyby spotkanie odbywało się w formule stacjonarnej, pożądane jest także wsparcie w zapewnieniu miejsca do przeprowadzania warsztatu.

Projekt trwa do czerwca 2021 roku, więc spotkanie może zostać zorganizowane w dogodnym dla Państwa terminie. Wszelkie kwestie organizacyjno-techniczne można ustalić indywidualnie. 

Zgłoszenia przyjmujemy do końca stycznia 2021 roku. Chęć uczestnictwa w projekcie można zgłosić na adres e-mailowy: p.bacal@schuman.pl Ewentualne pytania prosimy kierować do:

Paweł Bącal,  

Polska Fundacja im. Roberta Schumana

p.bacal@schuman.pl