Wydarzenia

 • 2020-07-13

  wydarzenia

  Informacja o konkursie „Świętokrzyskie wakacje z Syriuszem!”

  Rozbudzenie zainteresowań historią, tradycjami i walorami  turystycznymi regionu oraz promowanie wiedzy o Unii Europejskiej, w tym funkcjonowania instytucji europejskich i wykorzystania funduszy unijnych  to główne cele konkursu „Świętokrzyskie wakacje z Syriuszem”.

 • 2020-06-23

  wydarzenia

  Unijna Konferencja w sprawie przyszłości Europy. Dyskusja na kanwie najnowszej książki prof. Jana Barcza.

  Zapraszamy do udziału w konferencji online poświeconej przyszłości Europy.

 • 2020-06-10

  wydarzenia

  Co wiesz o UE?

  Nuda w domu? Chcesz sprawdzić swoją wiedzę? Rywalizować z przyjaciółmi? Interesuje Cię tematyka UE? Nasze quizy są dla Ciebie!

 • 2020-06-09

  wydarzenia

  Europejski Korpus Solidarności dla organizacji

  Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań „Europejski Korpus Solidarności on tour – spotkania tematyczne dla organizacji”.

 • 2020-06-08

  wydarzenia

  Konkurs #malekroki na felieton reporterski

  Lubisz pisać? Potrafisz zwięźle wyrażać swoje myśli? Podejmij wyzwanie i sprawdź swoje umiejętności reporterskie. Weź udział w ogłoszonym przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce konkursie pt. „#małekroki” i napisz felieton reporterski na… Instagram!

 • 2020-06-03

  wydarzenia

  Zielony ład, wyobraźnia i technooptymizm

  Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie wraz z siecią Team Europe zapraszają na debatę online zorganizowaną z okazji Międzynarodowego Dnia Środowiska oraz otwarcia wystawy „Wiek półcienia. Sztuka w czasach planetarnej zmiany”, która z powodu pandemii zamrożona była przez niemal trzy miesiące.

 • 2020-06-01

  wydarzenia

  Konkurs "Europa 2050"

  Jaka jest przyszłość Europy? Podziel się z nami Twoją wizją Unii Europejskiej w 2050 roku! Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie „Europa 2050” organizowanym przez Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej we Wrocławiu. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe i gadżety. Najlepsza praca zostanie również opublikowana w lokalnej gazecie.

 • 2020-05-27

  wydarzenia

  Wyzwania przed gospodarką polską i europejską po pandemii koronawirusa - debata

  Centrum Stosunków Międzynarodowych, ośrodek THINKTANK i biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce mają przyjemność zaprosić do udziału w debacie on-line poświęconej sytuacji gospodarczej Europy i Polski: WYZWANIA PRZED GOSPODARKĄ POLSKĄ I EUROPEJSKĄ PO PANDEMII KORONAWIRUSA.

 • 2020-05-18

  wydarzenia

  Jedna gwiazda, jedno życzenie

  Zachęcamy do zapoznania się z inicjatywą Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Belgii, które zaprasza do wspólnej akcji pt.: „Jedna gwiazda, jedno życzenie”, „One star one wish”. Jej celem jest uhonorowanie wszystkich Europejczyków, którzy wspólnie działają na rzecz wyjścia z kryzysu wywołanego przez pandemię COVID-19 i dać wyraz solidarności UE.

 • 2020-05-15

  wydarzenia

  #TydzieńEuropyzEDKielce

  Dziękujemy za udział w akcji #TydzieńEuropyzEDKielce! To był wyjatkowy Dzień Europy.