Zaproszenie na spotkanie "Polski biznes w europie - co nas czeka w 2022 roku"

Zapraszamy gorąco do wzięcia udziału w spotkaniu stacjonarnym zaplanowanym na 16.11.2021 r. w Targach Kielce o godz. 11:00.

Nasz jedyny w regionie punkt EUROPE DIRECT Kielce, który ma za zadanie przekazywanie istotnych informacji dotyczących polityki, programów oraz priorytetów Unii Europejskiej mieszkańcom naszego województwa w połączeniu z kwestiami gospodarczo społecznymi dotyczącymi województwa świętokrzyskiego, organizuje spotkanie poświęcone bieżącym, najbardziej komentowanym trzem głównym tematom:

- Plan na rzecz odbudowy Europy (KPO),

- Polski Ład,

- Nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej na lata 2021 – 2027.

Zaplanowane wydarzenie odbędzie się niedługo po zakończeniu regionalnych konsultacji nad projektem regionalnego programu operacyjnego 2021 – 2027. Trwające prace w obrębie Krajowego Planu Odbudowy oraz Polskiego Ładu, które budzą pewne wątpliwości i niosą wiele pytań o przyszłość choćby rodzimej gospodarki jak i całej Polski są na tyle pilnymi tematami, na które postarają się odpowiedzieć zaproszeni przez nas eksperci.

Spotkanie będzie miało wymiar praktyczny - na pytania jakie nowości czekają nas w przyszłym roku, co przyniosą w nowej perspektywie unijnej, co przyniosą w aspekcie prawno-podatkowym, a co w aspekcie ubezpieczeniowo-kadrowym będą odpowiadać specjaliści w tych dziedzinach.

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 12.11.2021 na adres e-mail: europedirect-kielce@wp.pl lub telefonicznie: 41 344-50-01.