Zaproszenie na webinarium „Jak mówić o UE w czasach pełzającego Polexitu?”

W imieniu Stowarzyszenia Network PL chcielibyśmy serdecznie zaprosić na webinarium z Ambasadorem Markiem Prawdą, które odbędzie się online dziś (28 października) w godz. 19:30 - 21:00.

Marek Prawda jest socjologiem i dyplomatą. Posiada unikatowe doświadczenie jako Stały Przedstawiciel Polski przy Unii Europejskiej oraz Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Ze znakomitym gościem porozmawiamy o tym jak mówić o UE w czasach pełzającego Polexitu. Wśród zagadnień, które chcielibyśmy poruszyć podczas webinarium znajdą się:

·czy werdykt kontrolowanego przez władzę Trybunału Konstytucyjnego postawił pod znakiem zapytania aktualną formułę uczestnictwa Polski w integracji europejskiej?
·czy Zielony Ład może stać się elementem nowego europejskiego imaginarium dla Polaków?
·czy wypracowana przez Network PL strategia wspierania Polaków w Instytucjach Europejskich ma szansę powodzenia?
·czy w pracach Konferencji nt. przyszłości Europy jest miejsce na głos stowarzyszeń takich jak Network PL?

Zapytamy także o najciekawsze momenty pracy w Przedstawicielstwie KE w Polsce oraz w roli Stałego Przedstawiciela Polski przy UE.

Spotkanie poprowadzą Karolina Deryńska i Andrzej Lisiecki-Żurowski z Oddziału Regionalnego Network PL w Warszawie.

W mailu potwierdzającym rejestrację otrzymają Państwo link do webinarium. Aby uniknąć problemów z dostępem, rekomendujemy skorzystanie z aplikacji Zoom dostępnej na EC STORE lub użycie przeglądarki Chrome.

REJESTRACJA TUTAJ.

Zapraszamy bardzo serdecznie!