Promocja projektu Moja biblioteka: przestrzeń wiedzy i rozmowy o UE

Fundacja Civis Polonus wraz Komisją Europejską Przedstawicielstwem w Polsce rozpoczęła rekrutację do projektu wzmacniającego biblioteki jako centra wiedzy o Unii Europejskiej.

Fundacja Civis Polonus wraz z Komisją Europejską Przedstawicielstwem w Polsce zapraszają do udziału w projekcie wzmacniającym biblioteki jako centra wiedzy i dyskusji o sprawach europejskich!

Do udziału w projekcie zapraszamy placówki z miejscowości do 50 tys. mieszkańców - szczególnie z województw: warmińsko-mazurskiego, lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego (z wyłączeniem Warszawy i przyległych powiatów).

Wspólnie stworzymy w bibliotece kąciki wiedzy o UE oraz zorganizujemy spotkania dla mieszkanek i mieszkańców -  porozmawiamy na aktualne tematy, którymi żyje Europa oraz przyjrzymy się temu, jak zmieniła się Wasza społeczność przez 20 lat członkostwa Polski w UE.

Co oferujemy uczestnikom/czkom projektu?

  • wsparcie finansowe na zakup książek i materiałów do stworzenia kącika wiedzy o UE,
  • szkolenia rozwijające kompetencje oraz wiedzę nt. Unii Europejskiej,
  • wsparcie ekspertów sieci Team Europe przy przeprowadzeniu spotkań dla mieszkańców/nek,
  • gotowe scenariusze spotkań i lekcji bibliotecznych na ważne europejskie tematy.

Na zgłoszenia czekamy do 16 lutego!

Rejestracja ➡ Nabór bibliotek do projektu "Moja biblioteka: przestrzeń wiedzy i rozmowy o Unii Europejskiej" | Komfort organizacji wydarzeń | Konfeo

Więcej o projekcie ➡ Fundacja Civis - Moja biblioteka: przestrzeń wiedzy i rozmowy o Unii Europejskiej (civispolonus.org.pl)