Zespół EUROPE DIRECT

dr Anna Kaczor

Kordynator EUROPE DIRECT Kielce 

 

Anna Kaczor posiada tytuł doktora nauk humanistycznych, jej rozprawa doktorska dotyczyła kwestii równościowych w Polsce i Unii Europejskiej. Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie.

Od 2010 roku związana ze Świętokrzyskim Związkiem Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Obecnie pełni funkcję Dyrektor Biura Związku. Od 2013 roku współpracuje z Komisją Europejską w ramach ogólnoeuropejskiej sieci Europe Direct. Pracuje w licznych gremiach tematycznych i radach eksperckich działających na terenie regionu świętokrzyskiego. Posiada bogate doświadczenie pracy na rzecz środowiska gospodarczego oraz wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji projektów finansowanych ze źródeł Unii Europejskiej. 

 

 

Monika Zawierucha

Konsultant EUROPE DIRECT Kielce

Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji na kierunku Ekonomia o specjalności Zarządzanie regionem i usługami publicznymi. Posiada doświadczenie zawodowe w sprzedaży i pracy zespołowej z ludźmi. Od 2016 roku  związana ze Świętokrzyskim Związkiem Pracodawców Prywatnych Lewiatan, a od 2017 roku pracuje jako Konsultant EUROPE DIRECT Kielce.

W codziennej pracy zajmuje się koordynowaniem i obsługą finansową projektów realizowanych ze środków UE oraz organizacją spotkań o tematyce unijnej.

Prywatnie żona i mama dwójki dzieci, którzy sprawili, że inaczej patrzy na siebie i otaczający świat. Uwielbia spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. Kocha morze, góry oraz dobrą kuchnię.

Karolina Plutka

Konsultant EUROPE DIRECT Kielce

Magister prawa. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Europeistyka. 

Współautorka rozdziału poświęconego polityce strukturalnej w nowych państwach członkowskich Unii Europejskiej w publikacji Nowe państwa członkowskie w Unii Europejskiej. Diagnoza i perspektywy. Prelegentka i uczestniczka  konferencji związanych z integracją europejską, prawem cywilnym i rodzinnym.

Od 2019 roku związana ze Świętokrzyskim Związkiem Pracodawców Prywatnych Lewiatan, gdzie zajmuje się obsługą merytoryczną projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej oraz działaniami proeuropejskimi w ramach Punktu EUROPE DIRECT Kielce.

Miłośniczka skandynawskich kryminałów, wycieczek rowerowych oraz gier planszowych.

Katarzyna Stępniewska

Konsultant EUROPE DIRECT Kielce

 

Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Ekonomia o specjalności Gospodarka regionalna. Posiada doświadczenie zawodowe w realizacji projektów współfinansowanych ze środków europejskich. Od 2010 roku związana ze Świętokrzyskim Związkiem Pracodawców Prywatnych Lewiatan, a od czerwca 2021 roku pracuje jako Konsultant EUROPE DIRECT Kielce.

Prowadziła swoją firmę oraz pracowała na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego jako doradca ds. przedsiębiorczości mając na co dzień kontakt ze studentami, którym przekazywała swoje własne doświadczenie i praktyczną wiedzę w prowadzeniu firmy.


Prywatnie żona i mama dwójki synów, dzięki którym odważyła się na nowe możliwości w życiu zawodowym. W wolnym czasie lubi razem z rodziną zwiedzać malownicze zakątki Polski, zgłębiać tajniki chińskiej medycyny. Wybiera górskie klimaty i rowerowe wędrówki.

Update cookies preferences