XVIII Olimpiada Gwiezdny Krąg-zapraszamy do udziału!

Termin nadsyłania zgłoszeń- do 7 marca br.

Komisja Europejska, Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce, Stowarzyszenie „Słupski Instytut ds. Młodzieży” w partnerstwie z ekspertami Team Europe oraz punktów Europe Direct zapraszają do udziału w XVIII edycji Olimpiady.

Jest ona skierowania do uczniów szkół ponadpodstawowych z całego kraju.

Unia Europejska ustanowiła, że rok 2023 będzie Europejskim Rokiem Umiejętności. Z tego też powodu, dla naszych Uczestników przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Śledźcie naszą stronę internetową i profile na mediach społecznościowych. A już dziś dopilnujcie, aby Wasza szkoła zgłosiła się do udziału w projekcie.

Kto może wziąć udział?

Olimpiada kierowana jest do uczniów szkół ponadpodstawowych: liceów ogólnokształcących, liceów profilowanych, techników, uzupełniających liceów ogólnokształcących i techników uzupełniających oraz dla uczniów szkół ponadpodstawowych i branżowych.

Chcesz wziąć udział? 

Twoja szkołą musi wysłać formularz zgłoszeniowy do 7 marca 2023 roku na adres: kontakt@gwiezdnykrag.pl.

Jakie nagrody na Ciebie czekają? 

  • laureaci i finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg” otrzymują maksymalną liczbę punktów w procesie rekrutacyjnym na wybrane kierunki na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie Szczecińskim;
  • płatny staż w Parlamencie Europejskim;
  • wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego;
  • nagrody rzeczowe.

 

Więcej informacji:

 

Kontakt z Organizatorami:

e-mail: kontakt@gwiezdnykrag.pl

www.gwiezdnykrag.pl

https://www.facebook.com/gwiezdnykrag/

tel. 797 274 316