Zespół ED

dr Anna Kaczor

Kordynator Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Kielce 

 

Anna Kaczor posiada tytuł doktora nauk humanistycznych, jej rozprawa doktorska dotyczyła kwestii równościowych w Polsce i Unii Europejskiej. Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie.

Od 2010 roku związana ze Świętokrzyskim Związkiem Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Obecnie pełni funkcję Dyrektor Biura Związku. Od 2013 roku współpracuje z Komisją Europejską w ramach ogólnoeuropejskiej sieci Europe Direct. Pracuje w licznych gremiach tematycznych i radach eksperckich działających na terenie regionu świętokrzyskiego. Posiada bogate doświadczenie pracy na rzecz środowiska gospodarczego oraz wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji projektów finansowanych ze źródeł Unii Europejskiej. 

 

 

Monika Zawierucha

Konsultant Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Kielce

Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji na kierunku Ekonomia o specjalności Zarządzanie regionem i usługami publicznymi. Posiada doświadczenie zawodowe w sprzedaży i pracy zespołowej z ludźmi. Od 2016 roku  związana ze Świętokrzyskim Związkiem Pracodawców Prywatnych Lewiatan, a od 2017 roku pracuje jako Konsultant Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct Kielce.

W codziennej pracy zajmuje się koordynowaniem i obsługą finansową projektów realizowanych ze środków UE oraz organizacją spotkań o tematyce unijnej.

Prywatnie żona i mama dwójki dzieci, którzy sprawili, że inaczej patrzy na siebie i otaczający świat. Uwielbia spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. Kocha morze, góry oraz dobrą kuchnię.

Kamila Orlińska

Konsultant Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Kielce

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Ochrona środowiska oraz Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach na kierunku Gospodarka przestrzenna ze specjalnością gospodarowanie i obrót nieruchomościami.

Od 2017 roku nieprzerwanie związana z Świętokrzyskim Związkiem Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Głównym obszarem jej działalności jest obsługa merytoryczna i finansowa projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

W swojej codziennej pracy ceni sobie profesjonalizm i nastawienie na osiąganie jasnych  i konkretnych celów.

Pasjonatka rozwoju osobistego i zdobywania nowych umiejętności.

Czas wolny najchętniej spędza z rodziną i  przyjaciółmi, często szuka równowagi w kontakcie z przyrodą i samą sobą. Ulubuiony wieczór to ten z kubkiem herbaty i dobrą książką lub filmem.

Karolina Plutka

Konsultant Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Kielce

Magister prawa. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Europeistyka. 

Współautorka rozdziału poświęconego polityce strukturalnej w nowych państwach członkowskich Unii Europejskiej w publikacji Nowe państwa członkowskie w Unii Europejskiej. Diagnoza i perspektywy. Prelegentka i uczestniczka  konferencji związanych z integracją europejską, prawem cywilnym i rodzinnym.

Od 2019 roku związana ze Świętokrzyskim Związkiem Pracodawców Prywatnych Lewiatan, gdzie zajmuje się obsługą merytoryczną projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej oraz działaniami proeuropejskimi w ramach Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct Kielce.

Miłośniczka skandynawskich kryminałów, wycieczek rowerowych oraz gier planszowych.