Wydarzenia

 • 2020-03-13

  wydarzenia

  WAŻNY KOMUNIKAT!

  Prosimy o zapoznanie się z informacją.

 • 2020-03-11

  wydarzenia

  Ważny komunikat

  W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych uprzejmie informujemy że wszystkie zaplanowane eurolekcje, Dni Otwarte PIEED Kielce oraz inne wydarzenia przez nas organizowane lub współorganizowane zostają odwołane od 12 do 25 marca.

 • 2020-01-22

  wydarzenia

  UEAZ. Spotkanie o Przyszłości Unii Europejskiej

  W dniu 23 stycznia 2020 r. odbędzie się spotkanie w ramach projektu "Unia Europejska od A do Z". Tym razem porozmawiamy o przyszłości Unii Europejskiej. Spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 13 w Starachowicach. Start o godz. 13:00.

 • 2020-01-15

  wydarzenia

  Cześć Europo!

  Jesteś uczniem klasy 6,7 albo 8 szkoły podstawowej? Chcesz dowiedzieć się czegoś o Europie i Unii Europejskiej? Wolisz działać w grupie bardziej od siedzenia nad podręcznikami? Chcesz wyjechać z przyjaciółmi do Brukseli?

 • 2020-01-13

  wydarzenia

  Co wydarzy się w Brukseli w 2020 roku?

  11 stycznia 2020 roku uczestniczyliśmy w DYSKUSJI PANELOWEJ: Co wydarzy się w 2020 roku w Brukseli? podczas Zimowego Spotkania Władz i Członków Konfederacji Lewiatan w Józefowie k/Warszawy.

 • 2019-11-26

  wydarzenia

  Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej na targach Agro Travel & Active Life

  Jak pozyskać pożyczkę na preferencyjnych warunkach? Jak uzyskać dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej na obszarach wiejskich? Czym jest unijna polityka spójności? Na te i inne pytania związane z Unią Europejską pomogą Państwu znaleźć odpowiedź eksperci obecni na stoisku przygotowanym przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. 

 • 2019-11-25

  wydarzenia

  Konkurs wiedzy o prawie Unii Europejskiej

  Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk oraz Katedra Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na Konkurs wiedzy o prawie Unii Europejskiej skierowany do studentów  uczelni wyższych na  kierunkach: prawo, administracja, stosunki międzynarodowe, europeistyka.

 • 2019-11-20

  wydarzenia

  Polska i Europa 2020 - Wyzwania gospodarcze Unii Europejskiej

  Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Kielce wraz z Świętokrzyskim Związkiem Pracodawców Prywatnych Lewiatan zapraszają na otwarte wydarzenie z udziałem przedstawiciela BusinessEurope – Pana Macieja Wituckiego (Prezydenta Konfederacji Lewiatan) aby wspólnie podyskutować w świątecznej atmosferze o wyzwaniach gospodarczych Wspólnoty Europejskiej, w Kielcach 12 grudnia 2019 r. w Centrum Kongresowym Targi Kielce, sala SIGMA (ul. Zakładowa 1).

 • 2019-11-14

  wydarzenia

  II etap Olimpiady Gwiezdny Krąg

  15 listopada w biurze PIEED Kielce odbędzie się II etap Olimpiady Gwiezdny Krąg. 

 • 2019-10-24

  wydarzenia

  O biznesie przy kawie. Porozmawiajmy o RODO

  Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie O biznesie przy kawie. W Kieleckim Parku Technologicznym porozmawiamy o RODO. Gościem spotkania będzie p. Lidia Kowalska, doradca w zakresie ochrony danych osobowych.